smeralda-loader
Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
*Lütfen telefon numaranızı başında alan kodunuz ile birlikte 10 hane olarak giriniz
E-Mail*
Ne Zaman Arayalım
Kaydet
İptal
İçecek Paketleri
Tatildeyken her zamankinden daha da rahat hissedeceksin. Cruise tatilinizi bir üst seviyeye yükseltmek istiyorsanız, içecek paketlerimize bir göz atın.


Pranzo & Cena (18 yaş ve üstü)

Yemekleriyle birlikte bir bardak şarap veya soğuk bir bira seven herkes için doğru fiyatta doğru pakette! Her gün öğle vakti ve akşam saatlerinde sınırsız sayıda şarap, bira ve alkolsüz içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Pranzo & Cena Giovani (4-17 yaş arası)

Genç konuklarımız, en sevdikleri alkolsüz içeceklerin tadını, öğle yemeğinde, büfede çok özel bir fiyata alabilirler.

Brindiamo (18 yaş ve üstü)

Günün her saatinde dinlenmek ve en sevdikleri içecekleri temin etmek isteyen konuklar için mükemmel bir paket.

Più gusto (18 yaş ve üstü)

Kokteylleri özellikle akşam yemeğinden önce veya sonra sevenler için doğru formül. Bol miktarda alkolsüz içecek, şarap, bira ve kahveye ek olarak, Più Gusto'da ayrıca 34 çeşit alkollü ve alkolsüz kokteyl, karışık içecekler ve dondurulmuş içecekler bulunur.

Giovanni (4 -17 yaş aras)

Yolculuğundan en iyi şekilde yararlanmak isteyen çocuklar ve gençler için önerilir: Tüm oyunlar, atlamalar ve keşfetmek susuzluk getirir! Giovani paketi ile çocuklar ve gençler istedikleri zaman alkolsüz içecekler, kahve, kapuçino, smoothie ve meyve suları ile leziz sıcak çikolatanın tadını çıkarabilirler! Bu paket yetişkinler için içecek paketlerinden biriyle birleştirilmelidir - Brindiamo, Più Gusto veya Intenditore. Cam ile sınırsız alkolsüz içeceklerden oluşan bir yelpaze vardır.