smeralda-loader
Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
*Lütfen telefon numaranızı başında alan kodunuz ile birlikte 10 hane olarak giriniz
E-Mail*
Ne Zaman Arayalım
Kaydet
İptal
Samsara Spa

Kabin ve Suitler

Deniz kenarında spa olanağının ötesinde bir sağlıklı yaşam deneyimi isteyenler için Samsara Kabinleri ve Süitler mükemmel bir seçenektir. Gençleştirme, sakinlik, huzurlu bir ortam ve bir Samsara sınıfı kabin seçen misafirler, samimi, zarif ve seçkin bir tecrübe yaşarlar. Tüm Samsara Kabinleri ve Suitleri, Samsara Spa'ında geminin özel bir alanındadır; özel bir cam asansör ile spa alanına doğrudan erişim sağlayan küçük bir bölme mevcuttur. Her ayrıntı; duş filtrelerinden lüks sabunlara, losyonlardan organik pamuklu çarşaflara, yastık menüden keyifli çay çeşitlerine kadar akıcı bir şekilde tasarlanır.

Samsara Kabin ücreti şunları içerir:
Termal erişim, bornoz ve terlik, Elemys aksesuarları
Samsara Suites ücreti şunları içerir:
Termal erişim, bornozlar ve terlikler,  Elemys aksesuarları, aromatik difüzör, duş filtresi, su ısıtıcısı ve çay bardakları.

Kendi Samsara deneyiminizi zenginleştirmek istiyorsanız, birkaç seçenek arasından seçim yaparak ilave özellikler eklemeyi düşünebilirsiniz *:
- Samsara Restaurant
- Talasoterapi Banyoları
- Yüz Bakımı
- Terapatik Masajlar ve Besleyici Sarflar
- Güzellik Salonu ve Kuaför Salonu

* ek ücret karşılığında kullanılabilir.

Samsara Restoranlar

Şık bir ortamda, Samsara restoranı, Costa şeflerinin yaratıcılığını, Pasifik ve Akdeniz mutfağından gelen geleneksel malzemelerle birleştiriyor. Asya ve Güney Amerika'nın aromaları ve kokuları ile dolu, Akdeniz tarzı kalpten hazırlanan, taze, ağız sulandırıcı lezzetler ve yenilikçi yemekler. Pasifik füzyon menüsü lezzetleri ile daha önce keşfedilmemiş deneyimler!


Spor Salonu ve Fitness

Costa'nın en modern fitness tesisleri ve grup sınıfları, seyir esnasında enerjik ve dengeli kalmak için eğlenceli bir yol sunar. Güneşin doğumundan akşama kadar, grup yoga, pilates ve bisiklet gibi çeşitli seanslara ve kişisel antrenmanlara katılın.

Talasoterapi Banyoları
Talasoterapi banyolarının iyileştirici özellikleri eski zamanlardan beri bilinmektedir. Her seans ile konuklar, vücudun hayati enerji noktalarını ve kas gevşemesini enerjik bir şekilde yeniden canlandırırlar. Costa'nın talasoterapi banyoları vücut sıcaklığına kadar ısıtılır ve Ölü Deniz tuzlarıyla zenginleştirilir.

Yüz Bakım

Cilt vücudun en değerli ve hassas bölgelerinden biridir. Gün boyunca yaptığınız her şeyden etkilenir. Yüz bakımları; günlük olarak maruz kaldıklarımız için mükemmel koruma önlemleri sunar. Costa Cruises, konuklara cilt tenini içten dışa doğru aydınlatan ve parlaklığa teşvik eden geniş bir yüz bakım yelpazesi sunar. En popüler olanları ise kollajen ve Hydralift tedavileridir.

Terapatik Masajlar ve Besleyici Sarflar
Masaj, eski çağlardan beri şifa ve denge için kullanılan terapötik bir tedavidir. Balinese masajlarından aroma taş terapisine ve refleksolojiye kadar her tedavi, enerjinin akışını teşvik eder ve vücudu canlandırır. Konuklar ayrıca, mutlu besleyici sargılardan ve buhar kil hamamlarından birini seçebilirler, bu da bir masajın iyileştirici özelliklerini geliştirmek için mükemmel eklemelerdir. Bu tedavilerden birini konuklar dinlenmek ve rahatlamak için mutlaka denemelidirler.