smeralda-loader
Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
*Lütfen telefon numaranızı başında alan kodunuz ile birlikte 10 hane olarak giriniz
E-Mail*
Ne Zaman Arayalım
Kaydet
İptal
Tıklayın Biz Sizi Arayalım0850 70 70 705
dogu-akdeniz-gemi-turlari

Doğu Akdeniz Gemi Turları

Kültür ve eğlence yolculuğu
GARANTİLİ EN İYİ FİYAT
Costa Cruise Türkiye özel promosyonlarımızı kaçırmayın.
dogu-akdeniz-gemi-turu

Doğu Akdeniz Gemi Turları

Her gün yeni yeni bir limanda başka başka şehirlerde keşifler yapmak isteyenler için yeni rota önerimiz doğu akdeniz gemi turu olacak.  Akdenizin ılık rüzgarları eşliğinde bir çok ülkenin en popüler şehirlerini gezebileceğiniz gibi Akdenizin kendine özgü dokusunu korumuş limanşehirlerini de keşfedeceksiniz.

Gemi turlarının en popüler destinasyonlarından olan Akdeniz seyahatine İspanya’nın en güzel şehirlerinden olan Barselona’dan başlıyoruz.


Barselona

Avrupa’nın en çok ziyaret edilen şehirlerin başında  olan Barselona aynı zamanda Katalanların da başkentidir. Mimari ve sanatsal yapıları ile göze çarpan sokakları ile ünlüdür. La Sagrada Familia Katedrali yapımı yarım kalmış ancak en önemli sanatsal mimarisi olan ve en çok ilgi çeken yapıtların başında gelir. Daracık sokaklardan geniş meydanlarına çıktığınızda size o şaheser heykeller karşılar.  Sanatı, kültürü, dansları, restoran ve barı ile kendine has dokusunu korumayı başarmış keyif dolu bir şehir olan Barselona Akdeniz turlarının en önemli duraklarındandır.


Civitavecchia - Roma

Eski şehir anlamına gelen Civitavecchia Roma’ya bağlı bir liman semtidir. Bizim ise Sonsuzluk Şehri olan Roma’ya giriş kapımızdır.

İtalya’nın başkenti ve Kataloik Hristiyanların kutsal şehri Vatikan’ın yer aldığı dünyanın en çok turist ağırlayan şehirlerinden olan Roma; tarıhi , sanatı ve mimarileri ile mutlaka görülmesi gereken şehirlerden biridir. Antik çağlardan beri ayakta kalmayı başarmış Kolezyum, Aziz Petrus Bazilikası, Roma Forumu, Trevi Çeşmesi mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelir.  


Marsilya

Bir liman şehri olan Marsilya, muhteşem Akdeniz manzarasına sahip Güney Fransa şehridir. Tarihi boyunca bir çok medeniyetin uğrak merkezi olan şehirde her medeniyetten izler bulabilirsiniz. Günümüze dek bir çok kültürü getirmiş ve korumayı başarmış olan bu şehir kozmetik ürünleri ile dünyada oldukça popülerdir. Aynı zamanda akdeniz iklimin getirdiği zeytin ve zeytinyağı endürtrisi de oldukça gelişmiş ve popülerdir.


Savona

Kuzey İtalya’nın Linguria Bölgesinin en önemli ikinci limanı olan ve  kendi adını taşıyan Savona; Genova ve Portofino gibi İtalyan Kültür ve atmosferini yaşacağınız şehirlere ulaşım için uygun bir destinasyondur.

 

 

Sıralama :