Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
*Lütfen telefon numaranızı başında alan kodunuz ile birlikte 10 hane olarak giriniz
E-Mail*
Ne Zaman Arayalım
Kaydet
İptal
0850 70 70 705 (Tıklayın Biz Arayalım)

Kanarya Adaları Gemi Turları

Kanarya Adaları Paketli ve Sadece Gemi Turları
GARANTİLİ EN İYİ FİYAT
Costa Cruises Türkiye özel promosyonlarımızı kaçırmayın.

Kanarya Adaları

Kanarya Adaları Atlantik Okyanusu üzerinde İspanya’ya bağlı bir takımada olsa da Fas ve Sahra Çölü’ne daha yakın mesafededir. Bu sebeple tüm yıl boyunca sıcak havanın ve muhteşem kumsalların keyfini çıkarabilirsiniz.

Balayı için en çok tercih edilen bölgelerden olan Kanarya Takım adalarında muhteşem sahilleri ve dünyaca ünlü renkli gece hayatı ile ihtişamlı bir tatili vaat ediyor. 12 ay boyunca güneş ışığını alan dünyanın en şanslı destinasyonlarından olan bu bölge saklı doğal güzellikleri, dikkat çekici volkanik arazileri, egzotik plajları, yemyeşil ormanlarını görebileceğiniz gemi turlarımıza sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Tenerife

İspanya’ya bağlı olan bu ada Kanarya adalarının en büyüğü ve en ünlüsüdür. Tenerife nüfusunun neredeyse yarısı bu bölgede yaşar. Ada doğal atmosferi ile de ilgi çekmektedir.  Adayı çevreleyen yüksek dağlar arasında yürüyüş yapabileceğiniz birçok parkur bulunmakta. Şehir merkezi de dahil olmak şehir birçok tropik bitki ve ağaçlarla kaplanmış. İspanyol bahçe kültürü bu adada da kendini oldukça hissettiriyor.


İbiza

Gündüz eşsiz sahilleri bir yana gece dünyaca ünlü oldukça eğlenceli gece hayatı olan İbiza, dünyanın en çok turistin ilgi odağı olmayı korumuş bir ada. Sadece gece kulüpleri, barları ve sahil partileri için bile bu adayı tercih edenler oldukça fazla. Bunun yanı sıra festivalleri ile de dünyanın her ülkesinden turist ağırlamaya devam ediyor. İspanya’nın özerk adalarından Balear Adalarında yer alan Ibiza’nın bir diğer adı da ‘ Özgürlükler Adası’.  Dünya jet sosyetesinin de uğrak adalarından olan bu adanın plajlarında güneşlenirken her an bir ünlü yüze de rastlayabilirsiniz.


Malaga

Güney İspanya’da Endülüs Özerk bölgesinde Akdeniz kıyısında yer alan Malaga son yıllarda yıldızı parlayan turistik şehirlerdendir. Akdeniz’in önemli tatil bölgelerinden olan Malaga; tarihi yapıları, müzeleri, plajları, bohem yaşantısı ile turistlerin ilgisini oldukça çekmektedir. Picasso Müzesi, Malaga Katedrali en önemli turistik alanlardır.


Valencia

Tarihi Romalılara dayanan Valencia Katalan bölgesi olup İspanya’nın en kalabalık şehirlerindendir.  Tarihi boyunca Akdeniz ticaret alanında yer almasından dolayı birçok kültürün etkisinde kalmıştır. BU karma kültürün etkisi ile hem tarihi hem modern yaşam iç içedir. Hem sahili hem tarihi sevenler için ideal bir destinasyondur.