Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
*Lütfen telefon numaranızı başında alan kodunuz ile birlikte 10 hane olarak giriniz
E-Mail*
Ne Zaman Arayalım
Kaydet
İptal
0 850 70 70 705 (Tıklayın Biz Arayalım)
Kabinler
Her Costa kabinde: ayarlanabilir termostatlı klima; interaktif düz ekran uydu TV; Saç kurutma makinesi; kasa; Her zaman görevde olan bir kâhya; minibar ve 24 saat oda servisi (ücretli); Wi-Fi (ücretli); sabun ve duş jeli; düzenli olarak değiştirilen çarşaflar (çarşaflar ve havlular). Her kabinde farklı özellikler vardır: Deniz Manzarası ve Özel Balkonlu Deniz Manzarası. Seçilene bağlı olarak, gemilerin güvertelerinde daha büyük veya daha lüks kabinler mevcuttur.


Premium Kabinler

Klasik seviyedeki kabinler, uygun fiyatlarla birinci sınıf bir kabinlerin tüm konforunu sunar. Premium kabinler, ücretsiz seçkin servislerden oluşan üstün bir seyahat konforu seviyesi sunar. Akşam yemeğinde birinci veya ikinci oturumlar arasından birini seçebilirsiniz, isteğe bağlı olarak kabinde sunulan kahvaltı ve 24 saat kabin servisinden yararlanabilirsiniz. Bir CostaClub üyesiyseniz, Premium kabini seçerek; klasik bir kabinin size gemi turunuzun her günü için 175 CostaClub puan kazanma imkânı verirken, Premium kabin her gün için 350 CostaClub puan kazanacağınız anlamına gelir. Dahası, Premium kabin seçerseniz, bir sonraki turunda %10 indirim elde edersiniz.

Suitler

Costa ile tatiliniz için bir süit seçerseniz, keyif almanız için size ait olan geniş bir kabinde toplam konfor içinde seyahat edeceksiniz. Çok özel bir ilgi bekleyin: terminaldeki özel VIP alanından erişim;  kişisel bir vale,  günlük olarak doldurulan çeşitli meyve sepeti; bir şişe Ferrari köpüklü şarap; kabin mini barında çeşitli içecekler; bir jakuzi, hamam tuzları, bornoz ve terlik; yastık seçimi; "Intenditore" içecek paketi, bar listelerimizde 9 € 'ya kadar fiyatlandırılmış sınırsız içecekler (bir Dünya Turu Cruise satın alan misafirler için dahil değildir); Sadece Suite misafirleri için ayrılmış bir restoran ve tiyatroda ön sırada yer alan koltuklar (gösterilerin başlangıcından 5 dakika önce). Bir Süit kabin seçtiğinizde, gemi seferinizin her günü için 450 CostaClub puan kazanabilirsiniz ve bir sonraki turunda %10 indirim kazanacaksınız.