Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
*Lütfen telefon numaranızı başında alan kodunuz ile birlikte 10 hane olarak giriniz
E-Mail*
Ne Zaman Arayalım
Kaydet
İptal
0850 70 70 705 (Tıklayın Biz Arayalım)

Baltık Başkentleri Gemi Turları

Baltık Başkentleri Gemi Turları
GARANTİLİ EN İYİ FİYAT
Costa Cruise Türkiye özel promosyonlarımızı kaçırmayın.

Baltık Başkentleri

Doğal güzellik, tarihi ve mimari zenginliği ile son dönemlerin en popüler destinasyonlarından olan Baltık Başkentleri gezimiz Estonya, Norveç, Danimarka, Rusya ve Almanya’nın Kuzey liman şehirleri ile başlayacak.  Seyahat boyunca Helsinki, Bergen, Kopenhag, St. Petersburg, Kiel, Stockholm gibi şehirleri göreceğiz.

Geniş caddeleri, yemyeşil parkları, doğasını korumuş mimari yapıları, müzeleri, sanat galerileri ile görüşmeye değer şehirlerde genel olarak yaşam kalitesi oldukça yüksektir. İnsanların kıyafetlerinden, yaşam biçimlerine, kullandıkları araçtan binaların mimari dekorasyonlarına kadar oldukça etkileyicidir. Şehir merkezleri çalışan kesimin tercih ettiği bölgeler olarak daha hareketlidir.

Estonya’nın en büyük şehri olan Talinn, baltık şehirlerinin en ilgi çekici olması boşuna değildir. Doğal güzellikleri insana derin bir huzuru yaşatıyor. Doğa ve fotoğraf tutkunları için harika anılara imza atacağı kesin.

İskandinavya bölgesinin Merkez şehirlerinden olan Danimarka’nın başkenti Kopenhag aynı zamanda sanat ve kültüründe merkezi konumundadır. Bir liman kenti olan şehir tarih boyunca bir çok krallığın istilasına uğramış ve kültürüne etki etmiştir. Tarihi ve kültürel bir çok güzelliği barındıran şehir son zamanların en popüler destinasyonu.

Bir diğer rotamız ise 200 sene Rusya’ya başkentlik yapan St. Petersburg muhteşem mimari yapıları ile adeta bir Açık hava müzesi diyebiliriz. Dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olan St.Petersburg neredeyse yılın yarısında gece yaşamıyor diyebiliriz. 18 saatten fazla aydınlık kalan şehir Beyaz geceleri ile ünlü.

Baltık şehirlerini gemi turlarımız ile keşfedebilirsiniz. En uygun fiyatları erken rezervasyon ve kampanya fırsatları ile alabilir, deneyimli tur rehberleri eşliğinde seyahatinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Baltık başkentleri gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki turlarımızdan ulaşabilirsiniz.