Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
*Lütfen telefon numaranızı başında alan kodunuz ile birlikte 10 hane olarak giriniz
E-Mail*
Ne Zaman Arayalım
Kaydet
İptal
0850 70 70 705 (Tıklayın Biz Arayalım)

Güney Amerika Gemi Turları

Brezilya, Arjantin, Şili, Uruguay ve daha fazlası
GARANTİLİ EN İYİ FİYAT
Özel promosyonlarımızı kaçırmayın. Kabinde 700 € tasarruf edebilirsiniz!

Güney Amerika

Amerika kıtasının güneyinde yer alan; Büyük ve Atlas Okyanuslarının kıyısında yer alan Güney Amerika turumuzda 5 ülke yer alıyor.


Brezilya

Güney Amerika kıtasının rengarek ve egzotik ülkelerinden olan Brezilya; dağın tepesinde meşhur Hz.Isa Heykeli , Samba dansları ile dünyaca ünlü festivalleri, futbolu ve muhteşem efsanevi plajları ile oldukça ilgi çeken turistik bir ülke.

Amazon ormanlarının yer aldığı ülkenin bir çok yerinde  devasa ağaçlar ve binlerce çeşit bitkiden oluşan doğal parkları görebilirsiniz. Dünyaca ünlü uzun ve bembeyaz CoppaCabana Plajı ve dağın zirvesinde yer alan Haz. İsa heykeli ile ünlü Rio De Janerio; her köşe başında latin ezgileri ile dolu bir şehir.


Şili

Büyük Okyanus ve Güney Amerika kıtasının And Dağları arasında kuzeyden güneye uzanan bir kıyı ülkesi olan Şili’de turumuza ülkenin başlenti Santiago’dan başlıyoruz.  San Critobal tepesi de tıpkı Rio’daki gibi muhteşem bir Santiago manzarasına sahip ve burada da  Devasa Meryem Ana heykeli  bulunuyor.

Pırıl pırıl bir şehir olan kentte çok fazla öğrenci yaşadığı için gecesi ayrı gündüzü ayrı oldukça eğlenceli ve hareketli bir şehir.


Peru

Dünyanın yedi harikasından biri olan İnka uygarlığından kalan, antik kent Machu  Picchu,  Titicaca Gölü ve yüzen adaları, Amazon ormanları ve şirin lamaları ile ünlü Peru’dayız. Başkent Lima, Cusco ve Puno en çok ilgi gören şehirlerinden. Tarih, doğa ve sahilleri ile dünyanın bir çok ülkesinden talep görmektedir.


Buenos Aires – Arjantin

Güney Amerika’nın en çok ilgi gören aşk, tutku ve dansın başkenti olan Buenos Aires Arjantin’in başkenti ve en ünlü şehridir. 24 saat yaşayan bu romantik şehir tango ritimlerini her köşede hissedeceğiniz bir şehirdir. Barola Sarayı, Latin America Müzesi ziyaret edebilirsiniz.  Arjantin İspanyol kökenli olsa da oldukça göç alan bir ülkedir. Etnik dokusunun korunduğu bu coğraftyada kendine has lezzetli bir mutfağı da mevcuttur. Acılı menülerinin yanında yerel içeceklerini de mutlaka denemelisiniz.

Uruguay

Geniş düzlüklerden oluşan bu Güney Amerika ülkesi bereketli toprakları ile bir tarım ülkesi olması bir yana turistlerinde ilgi çektiği oldukça popüler bir ülkedir. Subtropikal bir iklime sahip ülke genelde sisler altındadır. Modern hem ekonomik hem kültürel anlamda zengin olan bu ülke futbol, sanat ve turizmle de göz doldurmaktadır.