Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
*Lütfen telefon numaranızı başında alan kodunuz ile birlikte 10 hane olarak giriniz
E-Mail*
Ne Zaman Arayalım
Kaydet
İptal
0 850 70 70 705 (Tıklayın Biz Arayalım)
CostaTours

CostaTours

İlginizi çekebilecek birden çok CostaTours vardır, sadece sizin için mükemmel olanını bulmanız gerekiyor. Geziniz sırasında gerçekten yaşamak istediğiniz cazibe merkezleri ya da turlar arasından seçim yapmak için MyCosta'ya gidin. Maceracı ve sportif, alışveriş ve geleneksel gezi turları: Ayrıca yerel doğayı ve kültürünü keşfederek hem yaşlı hem de daha genç konuklarımız için, daha enerjik ve sportif geziler için mükemmel çeşitli rahatlatıcı gezilerden birini seçebilirsiniz. Tatilleri boyunca aktif kalmayı seven insanlara yönelik düzenlenen gezilerimizden birini seçin ve unutulmaz bir maceraya hazır olun.





Benzersiz Deneyimler

Gezilerimiz sizi dünyanın en güzel yerlerine götürmeyi hedefler. Costa, geleneksel CostaTours'u sunar! İstediğiniz tüm özgürlüğü veren Kolay turlar, iki tekerleğin üzerinde kültürleri keşfetmek için Bisiklet turları ve ziyaret ettiğiniz yerlerde yaşamanın gerçekten neye benzediğini size gösteren Gezi Turları. Size en iyi yerel mutfağından bir tat vermek için turları yiyecek ve şarap turlarıyla birleştirmenizi öneririz. Filomuzdaki tüm gemiler Premium CostaTours'u da sunuyorlar: en fazla 25 kişilik küçük gruplar için ayrılmış, her bir varış noktası için en popüler ve en beğenilen gezilerden seçmece. Kendi hazırladığınız turunuzu organize etmek isterseniz, kişisel gezilerimiz size ve şirketinize yönelik en iyi hizmetleri sunarak size tamamen bağımsızlık kazandırır ve daha büyük bir grubun adımından ziyade kendi temponuza göre keşfetmenize olanak tanır. Tercih ettiğiniz ulaşım araçlarını seçebilirsiniz: lüks bir araba, konforlu minibüs, modern jeep, özel bir yat veya şık bir yelkenli tekne. Ne yapacağınıza, her ziyarette ve güzergahta ne kadar zaman harcamanıza karar verecek kişi siz olacaksınız.






Eco CostaTours!

Costa Cruises'ı seçerek, seyahate ait eğlenceli, huzur ve macerayı, sorumlu ve daha çevre dostu bir yol ile birleştirebilirsiniz. Bir eko-gezi, sıfır çevresel etkiye sahip ulaşım araçlarını kullanırken bu yerleri farklı bir şekilde ziyaret etmenize izin verir! Bir Eco CostaTour, ziyaret ettiğiniz yerlerin harika yerel geleneklerini yaşamanıza ve karşılaşacağınız insanlara destek sağlamalarına ve kültürlerini aynı anda korumalarına yardımcı olur. Yerel kalkınmayı desteklediğiniz gibi aynı zamanda eşsiz bir deneyime sahip olabileceğinizi bilmek harika bir his!