Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
*Lütfen telefon numaranızı başında alan kodunuz ile birlikte 10 hane olarak giriniz
E-Mail*
Ne Zaman Arayalım
Kaydet
İptal
0 850 70 70 705 (Tıklayın Biz Arayalım)
Cruise'da Eğlence

Aktivitelerle Dolu Bir Gün

Spor meraklısı, huzur sevinci yaşayan yada macera arayan olun, hiç fark etmez! Tatil günleriniz de sonuna kadar harcayacağınız, eğleneceğeniz pek çok etkinlik var. Beşer kişilik bir futbol, voleybol veya basketbola kadar her türlü takım oyunlarını oynayabileceğiniz çoklu spor sahaları var. Ve alışverişin keyfini unutmayın. Gemi seyir halindeyken bile mağazalarımız açıktır.

Eğlence Dolu Geceler

Güneş artık battığında, Costa akşamları hayat buluyor. Yemekten önce birer kadeh birşey içtikten sonra arkadaşlarınızla birlikte hızlı bir pizza ya da 7 Michelin yıldızlı İtalyan şefi Bruno Barbieri'nin yarattığı bir gala yemeği... akşam yemeğinden sonra ne yapmak istersiniz?! Herkesin beklediği tiyatro gösterisi: Sihirbazlar, şarkıcılar, akrobatlar ve dansçılar, yalnızca Costa için performans gösteren uluslararası sanatçılar veya siz  konuklarımızın yıldız haline geldiği heyecan verici onboard yetenek gösterilerimiz. Dilerseniz Şansınızı Casinoda deneyebilirsiniz. Vakit biraz daha geç olduğunda, diskoda dans seni bekliyor!


Spor ve Spa

Costa tatilleri, zihin ve bedenin yeniden canlandırılması için tasarlanmıştır. Seyir esnasında ne zaman isterseniz vaktinizi sağlığınıza adayabilirsiniz! Güzellik Salonumuz, size özel bir akşam için saç kesimini değiştirmek veya manikür için rezervasyon yapma şansı verir. Berber Dükkanı, çok pürüzsüz bir cilt için ekstra yakın bir tıraşı sunar. Tam donanımlı sağlıklı yaşam merkezimiz hayal edebileceğiniz her tedaviyi sunmaktadır; Buhar banyosu veya saunası ile detoks yapın ve jakuzide rahatlayın. Hareket dolu bir günün ardından, gerginliği hassas bir sıcak taş masajıyla çözebilirsiniz. Yoga, pilates ve kinesis derslerine başlayabilirsiniz.

"C" Wonders ile Özel Eğlenceler

Filodaki en büyük ve en yeni gemilerde, sizi hayrete düşürmeyecek olan son teknoloji ile gemideki eğlence en üst düzeye çıkar. Şimdiye kadar yaşadığınız en kapsamlı sinema deneyimi için kendinizi Costa DiademaCosta FascinosaCosta FavolosaCosta Deliziosa ve Costa Serena'daki 4D sinemamızla harekete geçirin. Motor sesi  önemliyse, emniyet kemerini takın ve ayağınızı bizim Grand Prix simülatörümüzle pedala koyun. Costa Luminosa'daki gerçekçi Golf Simülatörümüzü deneyin. İstediğiniz kadar oynayın - neredeyse hiç sınır yoktur! Ve yeterince pratik yaptığınızda, açık Golf Alanına gidin ve golf sahasını deneyin. Hem genç hem de yaşlılar için en yeni nesil eğlence olan Costa Diadema, fütüristik Star Laser bölgesinde sizi bekliyor: Lazer ışınlarından kurtulmanız gereken karmaşık bir yolculuk ve kendinizi başka birinde olduğunuzu hissettiren bir lazer atış oyunu "Gökada".

Cruise Alışveriş

Alışverişe bayılıyorsanız, doğru yoldasınız. Gemi seyir halindeyken, kendinize veya başkası için hediyeler bulabileceğiniz çok sayıda mağaza vardır. Costa mağazaları ayrıca gümrük dışı alışverişi için pek çok fırsat sunuyor. Anı ölümsüzleştirmek adına geminin çeşitli yerlerinde anlık görüntü alacak olan fotoğrafçılar var. Fotoğraf Mağazası galerisinde, isterseniz kendiniz için kopyalar sipariş edebileceğiniz gün boyunca çekilen tüm fotoğrafları görebilirsiniz. Mağazada video ve cep telefonlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz; video kameradan hafıza kartlarına. kadar Hepimizin bildiği gibi, tatil sırasında o özel anları ölümsüzleştirmek gerekir.