Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
*Lütfen telefon numaranızı başında alan kodunuz ile birlikte 10 hane olarak giriniz
E-Mail*
Ne Zaman Arayalım
Kaydet
İptal
0 850 70 70 705 (Tıklayın Biz Arayalım)
Çocuk Eğlencesi
Hepsi eğlenmek için bindiler!
3 ila 17 yaşlarındaki en genç konuklarımız için düzenlenen etkinlikler dünyası


Çocuklar İçin Costa Eğlencesi

Gemiler, keşfedilmeyi bekleyen harika bir dünyadır. Birçok gemi, Squok Club alanına ve özel bir bebek havuzuna sahiptir. Squok Club alanlarımız çok geniş ve iyi donanımlıdır, yeni renkler ve mobilyalarla tasarlanmıştır. Costa Fascinosa ve Costa Favolosa, su oyunları, korsan gemisi ve kaleyle birlikte iki güvertede muhteşem açık hava su parklarına sahiptirler. Costa Diadema'da özel çocuk alanları üç güvertenin üzerinde de mevcuttur!

Peppa İle Eğlence (3-6 yaş arası)

Bütün çocuklar Peppa ile tanışacaklar. Peppa; en kısa sürede genç misafirlerimize kendini tanıtacak ve kendisi ile birlikte özel hediyelik eşya için fotoğrafları çektirme fırsatını tanıyacak. Çizimlerle renklendirilecek, bulmaca, hazine avı ve zanaat faaliyetleri ile her anı dolu geçen bir gündüz çocukları bekliyor olacak. Akşam, herkes diskoya giderken Peppa ise Squok Club'da arkadaşlarıyla dans edecek! Çocuklar, Peppa ile öğle yemeğine de beraber olacaklar. Son olarak, eve götürmek veya en iyi arkadaşlarına vermek için çok sayıda Peppa maskotu ve renkli hediyelik eşyaları almayı unutmayın.

Mini ve Maxi Kulüpleri (3-11 yaş arası)

En genç konuklarımız için Peppa temalı etkinliklerin yanı sıra, biraz daha büyük çocuklar için çok sayıda eğlencenin bulunduğu alanlar da var. Squok kulübü, çocuklar için keyif içinde eğlenmesi için ideal bir yerdir. Kulüpler bütün gün 09: 00'dan gece yarısına kadar açıktır. Sunulan etkinliklerden bazıları: -Teasure avı -Spor turnuvaları -Dans ve karaoke yarışmaları -Otema geçitleri -Ted partileri.
Nitelikli personelimizin desteği dört kulübümüzde ücretsiz olarak sağlanmaktadır: Giriş sırasında çocuklarınızı kaydederken sadece kendileri için düzenlenen etkinliklerin detaylı bir programını verilecektir.

Gençler Kulübü (12-17 yaş arası)

Teen Club Junior (12-14 yaş) ve Teen Club (15-17 yaş) ile gençler yeni arkadaşlar edinebilir ve yaşlarına uygun bir tatil keyfi yaşayabilirler. En popüler etkinliklerin bazıları şunlardır: - Dans ve müzik dersleri - Spor turnuvaları - Gece yarısı yüzme havuz partileri - Diskotek oyunları - Masalsı akşam yemekleri. Eğer ki Doğum günü kutlarsanız, yeni arkadaşlarıyla heyecan verici bir yüksek teknoloji partisi için kiralanabilecek bir alan da var! Nitelikli personelimizin desteği kulüplerimizde ücretsiz olarak sağlanmaktadır: Giriş sırasında gençlerinizi kayıt ettirin ve onlar için organize edilen etkinliklerin ayrıntılı bir programını alın.

"Bir Günlük Prenses" ve "Eğitimde Kaptan"

Squok Club eğlence ekibimiz istek üzerine kızlar ve erkekler için gerçekten özel bir gün düzenleyebilir. Her zaman bir prenses olmayı hayal eden kızlar için hayallerini bir gün gerçeğe dönüştürebiliriz. Bu benzersiz deneyim arasında saç ve makyaj, profesyonel bir portre ve babayla dans var; hepsi gerçek bir prenses gibi giyinmiş durumda olacak. Denizde yaşamayı sevenler için "Eğitimde Kaptan" olarak bir gün geçirebilir! Squok Kulübü takımı, erkeklere pusuladan bayraklara kadar teknik araç terimlerinin bazılarını nasıl çalıştığını öğretecek. Yüzbaşı olarak giyinen geleceğin kaptanları, hava tahminine bakabilir ve ana restoranda özel bir akşam yemeğine katılabilirler. Çocuklarınıza bu eşsiz deneyimleri sadece küçük bir ekstra ücret karşılığında alabilirsiniz.